جدول زمانبندی رویداد

دریافت 103  ایده برای شرکت در رقابت رویداد ملی صنعت حمل و نقل

 

با پایان مهلت ارسال ایده به رویداد ملی صنعت حمل و نقل، دبیرخانه این رویداد اعلام کرد  103 ایده دریافت کرده و داوری های اولیه ایده ها آغاز شده است.

در جلسه ی شورای سیاستگذاری این رویداد، نحوه انجام داوری ایده های دریافت شده بررسی و اعلام شد از مجموع ایده های دریافت شده، پس از داوری های اولیه، 30  ایده برای شرکت در کلاس های آموزشِ نحوه ارائه ایده ها انتخاب می شوند و صاحبان این ایده ها در این دوره آموزشی شرکت می کنند. در پایان این دوره آموزشی با رای داوران، 8  ایده برای روز نهایی رویداد ملی حمل و نقل انتخاب می شوند.

نخستین رویداد ملی ایده بازار تخصصی در صنعت حمل و نقل نهم اسفند سال جاری با همکاری شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) ، شرکت صنایع الکترواپتیک ایران و دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار در سالن اجتماعات مرکزی این دانشگاه برگزار می شود.
پژوهشگران و ایده پردازان می توانند آخرین اطلاعات و اخبار مربوط به نخستین رویداد ملی ایده بازار تخصصی در صنعت حمل و نقل را در سایت  Transportation.ideasbazaar.ir پیگیری و برابر برنامه های اعلام شده، در کلاس های دوره آموزشی شرکت کنند.

از پژوهش گران و ایده پردازان خواسته شده بود ایده های خود را برای رویداد ملی ایده بازار صنعت حمل و نقل در حوزه‌های تخصصی مخابرات و ناوبری، تجارت الکترونیک و اپلیکیشن، انرژی و محیط زیست، ایمنی، مدیریت بحران، زیرساخت و پدافند غیر عامل به دبیرخانه این رویداد بفرستند.